Cuma, 20 Ağustos 2021 19:56

Adalı Yayınları’ndan yeni ve yenilenen kitaplar

Ögeyi değerlendirin
(1 Oylayın)

Ada-ı Kebir

Orhan Şevki’nin yeni kitabı “Zaman, Mekan ve İnsanlarıyla Kınalıada” çıktı. Viktor Albükrek’in “Bir Zamanlar Büyükada” kitabı ile Ahmet Tanrıverdi’nin “Atina’daki Büyükada” kitabı dördüncü, Bercuhi Berberyan’ın “Burgazada Sevgilim” kitabı ise beşinci baskısıyla raflarda, İnternet sitelerinde satışa sunuldu.

Adalı Yayınları bu yıl, 5 yeni kitap yayınladı. Yeni kitaplardan ilki olan Yalım Eralp’in “Pandemi ve Kırılgan Demokrasi” Mayıs ayında, Robert Schild’in “Burgazadası Canli Bir Etnografik Müze Ada’dan İnsan Manzaraları” kitabı ile Kiltablet yazarlarının “Evler, Aşklar, Göçler: Heybeliada Öyküleri” kitapları Haziran ayında ve Orhan Şevki’nin “Zaman, Mekan ve İnsanlarıyla Kınalıada” kitabı ise Ağustos ayında çıktı.

Adalı yayınlarının baskıları tükenmiş kitaplarından Hasan Kuruyazıcı’nın “Adalar, Binalar, Mimarlar” Temmuz ayında, Ahmet Tanrıverdi’nin “Atina’daki Büyükada”, Bercuhi Berberyan’ın “Burgazada Sevgilim” ve Viktor Albukrek’in “Bir Zamanlar Büyükada” kitapları da gözden geçirilmiş yeni baskılarıyla Ağustos ayında kitapçı raflarında ve internet sitelerinde satışa sunuldu.

Adalı Yayınları, Ağustos ortasından itibaren kendi satış sitesini de kurdu. Artık Adalı Yayınları’nın bugüne kadar yayımlanmış 70 kitabından, stoğu bulunan yaklaşık 40’ı, www.adaliyayinlari.com sitesinden %30 indirimle satın alınabiliyor. 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmiyor.

Aynı sitede, uzun süredir mevcudu bulunamayan Akillas Millas’ın “Büyükada / Ada-i Kebir” kitabı için de ön sipariş verilebiliyor. Kitap ön siparişte bulunanlara iki ay içinde teslim edilecek.

Son değişiklik Cumartesi, 21 Ağustos 2021 11:46
Yorum yapmak için oturum açın