Perşembe, 13 Mayıs 2021 21:13

Canlı Yayın - Denizin Salyası: Müsilaj - Doğal mı, kirlilik mi, ısınma mı?

Ögeyi değerlendirin
(13 oy)

Denizin Salyası: Müsilaj - Doğal mı, kirlilik mi, ısınma mı? - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Marmara Denizi haftalardır salya (müsilaj) etkisi altında. Son yılların bu en büyük alg patlamasının nedenlerini, iklim değişikliği, kirlilik gibi etkenleri ve alınabilecek önlemleri iki bilim insanıyla konuşuyoruz.

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı Dergisi YouTube Kanalı üzerinden yapılan halka açık söyleşide bu hafta İBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Prof.Dr. Ayşen Erdinçler ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr. Mustafa Sarı konuk olacak. Deniz Yaşamını Koruma Derneği Başkanı Volkan Narcı'nın moderatörlüğünü yapacağı canlı yayın izleyenlerin katılımına da açık...

Canlı yayında buluşmak üzere...


Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Cuma, 14 Mayıs 2021 18:41
Yorum yapmak için oturum açın