Salı, 16 Şubat 2021 08:27

Canlı Yayın - Erdem Gül ile Adalar'ın Son İki Yılı ve Geleceği

Ögeyi değerlendirin
(4 oy)

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül ile Adalar'ın Son İki Yılı ve Geleceği - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı dergisi YouTube kanalı üzerinden yapılan halka açık söyleşilerde 21 Şubat 2021 Pazar günü Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül konuk oldu. Prof. Dr. Haluk Eyidoğan'ın moderatörlüğünü yaptığı ve izleyenlerin katılımına açık canlı yayında Erdem Gül, "Adalar'ın son iki yılı ve geleceği" üzerine soruları yanıtladı.


Youtube kanalımıza da üye olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

 

 


Adalar C-19 Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Perşembe, 25 Mart 2021 16:38
Yorum yapmak için oturum açın